beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

VERNOSŤ JEDNEJ ZNAČKE

My ženy milujeme rozmanitosť. Asi preto máme minimálne 20 párov topánok  a porovnateľný počet kabeliek. Veď jedno s druhým musí ladiť. Podobne väčšina z nás premýšľa aj pri nákupe kozmetiky. Rôzne značky, tisíce farebných odtieňov a nekonečné množstvo vôní. Kto by odolal? 

PODĽA ČOHO VYBERAŤ

Skúsme sa však na moment zamyslieť nad výhodami používania produktov jednej značky. Možno ste nad tým nikdy neuvažovali , no takéto rozhodnutie má svoje nepopierateľné benefity. Ako si však vlastne vybrať jednu jedinú značku z tej širokej ponuky, ktorú dnes máme k dispozícii? Jednoducho. Počúvajte potreby svojej pleti. Už niekoľko rokov sa preferuje napríklad trend prírodných, príp. bio a eko zložiek vo všetkom, kozmetiku nevynímajúc. Nedá sa nesúhlasiť, že ak sú produkty 100% prírodné sú k našej pokožke určite šetrnejšie. Tu sa nám hneď zužuje okruh výberu, pretože takýchto značiek nie je zase až tak veľa (v porovnaní s bežnou kozmetikou). Aj toto je teda jedna z možností,  podľa čoho sa rozhodovať.

OD HLAVY PO PÄTY

Najväčšou výhodou vernosti jednej značke kozmetiky je, že všetky výrobky sú zložením na rovnakej báze. Ak si vopred spravíte malý prieskum a značka, ktorú si zvolíte má široký výber produktov od zubnej pasty po kvalitné protivráskové krémy a navyše si vývoj a výrobu zabezpečuje sama (nie pomocou externých dodávateľov), máte vyhraté. Presnejšie Vaša pokožka. Hlavný benefit je to, že jednotlivé zložky na Vašej pleti krásne spolupracujú a „nebijú“ sa medzi sebou. Výrazne tak znížite riziko akejkoľvek negatívnej reakcie na pleť a zároveň zvýšite účinnosť jednotlivých výrobkov. Príklad za všetky – pleťová kozmetika. Neporovnateľne lepšie výsledky vždy dosiahnete používaním kompletnej 4-krokovej starostlivosti (čistenie, tonizácia, hydratácia, výživa) výrobkami jednej značky, lebo jednotlivé zložky na seba nadväzujú a tým sa posilňuje celkový efekt, ktorý chcete v zrkadle vidieť.

Inou praktickou výhodou jedného druhu kozmetiky je, že  Vám uľahčí výber pri každom nasledujúcom nákupe. Už nemusíte porovnávať,  či hľadať vhodnú farebnú kombináciu spomedzi všetkých výrobkov, ktoré na Vás žmurkajú na pultoch drogérií. Nech sa však rozhodnete akokoľvek,dbajte predovšetkým na kvalitu produktov a spomínané potreby vlastnej pleti

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top