beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

ZAŽIARTE POČAS NAJKRAJŠÍCH SVIATKOV ROKA

Pozerajúc do kalendára zisťujeme, že sa nenápadne, ale isto znova blížia najkrajšie sviatky roka. Opäť nás čakajú výzvy, ako v práci stihnúť všetky termíny, premýšľame, kedy začať postupne s vianočnými prípravami a ako zmanažovať svojich najbližších, aby si sviatky všetci užili naplno. Nezabudnite sa popri všetkom však aj na chvíľku zastaviť a na moment sa venovať aj sama sebe.

BUĎTE HVIEZDOU

Či už doma, na firemnom večierku alebo počas sviatočných návštev blízkych, môžete zažiariť ako nikto iný. A žiaden strach. S našou pomocou Vám úprava zaberie len pár minút.
Na Vianoce máme neopakovateľnú šancu vyhrať sa s farbami a rôznymi odtieňmi viac ako počas bežného roka. Ku klasickému dennému líčeniu teda beztrestne môžeme pridať trblietky, výraznejšie očné linky či sýtejšie líčenie pier. Ani netreba spomínať nevyhnutnú predprípravu v podobe čistenia pleti, po ktorom má nasledovať vyhladenie pílingom a hĺbková starostlivosť vo forme masky alebo kvalitného séra. Tento rituál stihnete aj deň vopred počas večerného sprchovania. V deň D sa potom môžete venovať len spomínaným farbičkám. A aké trendy diktujú tohtoročné sviatky?

FARBY TEJTO ZIMY

Nikoho neprekvapí, že k Vianociam patrí slávnostná zlatá, elegantná červená (najmä bordové odtiene) či tajomná fialová. Nie je tomu inak ani tento rok. Typov líčenia sa ponúka mnoho. Vždy predovšetkým záleží od toho, čo Vám pristane. Netreba sa vždy nasilu držať aktuálnych trendov. Pri líčení očí v tomto období môžete napríklad skombinovať klasické tieňovanie, ktoré podčiarknete použitím jemných trblietok do vnútorných kútikov oka a na nadočnicové oblúky. Celkový make-up tak bude pôsobiť slávnostnejšie a navyše Vaše oči budú zrazu opticky väčšie. Základom úpravy pier je ich ošetrenie balzamom, ktorým ich zvláčnime a použitie kvalitnej kontúrovacej ceruzky, ktorá predĺži životnosť následne aplikovaného rúžu. Stále sa ešte vezieme na vlne popularity matných rúžov, ktoré pôsobia krásne zamatovo a luxusne. Ak však neodoláte lesku na pery, nech je radšej bez trblietok. Inak by totiž pôsobil presne opačne. A čo s nechtami? Tie môžete zladiť buď s líčením pier alebo očí. Alternatívou je samozrejme jednoduchosť, ktorú ponúka nesmrteľná francúzska manikúra. Môžete ju ozvláštniť napríklad zlatými končekmi nechtov. Potom už len kvapka obľúbeného parfumu a tá správna vianočná nálada môže začať.

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top