beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

PREČO JE DOBRÉ MAŤ VLASTNÚ KOZMETICKÚ PORADKYŇU?

Dôvera a ešte raz dôvera. To je hneď na úvod odpoveď na otázku v nadpise. Samozrejme si výhody rozhodnutia využívať služby jednej kozmetičky či preferenciu jedného salóna rozoberieme konkrétnejšie. V nasledujúcich riadkoch niekoľko bodov z praxe len pre vás.

Poznáte Carrie zo seriálu Sex v meste a jej posadnutosť topánkami značky Manolo Blahnik? Čo myslíte, prečo sa k nim stále vracala a dokázala za ne dať často aj celý majetok? Nie preto, žeby verila v ich zázračnú moc, ale preto ako sa v nich cítila – pohodlne, výnimočne, krásna a zároveň žiadaná. Presne toto sú pocity, ktoré máme zažívať v salóne krásy a v spoločnosti svojej poradkyne v otázkach krásy. Dôvera, ktorú sme spomínali v úvode vyplýva z toho, že práve vďaka tejto osobe budete prežívať presne toto. Nájsť si pre seba ten správny salón a svoju kozmetičku, môže niekedy trvať mesiace či roky. Keď to však objavíte, akoby ste našli zlatú baňu.

Poradkyňa je od slova „poradiť“, čo medzi profesionálmi značí dať najlepšiu možnú radu v prospech klientky. Žiada sa povedať, že nezištne, i keď dobre viete, že pani či slečna je za to platená. Na druhú stranu však vedzte, že naozaj robí to najlepšie čo vie a je pre ňu dôležité, aby ste boli s jej službami spokojná. A tu sa rodí obojstranná dôvera a často dlhoročná spolupráca.O kaderníčkach sa často hovorí, že sú pre zákazníčky dôverníčkami. My si však dovolíme tvrdiť, že o kozmetičkách to platí dvojnásobne. Musí medzi vami prebehnúť vzájomná sympatia a vtedy sa neraz stávate priateľkami. Viete, že na každý váš problém nájde odborné riešenie a vždy od nej budete odchádzať nadšená a s dobrým pocitom. Pozná totiž vašu pleť, štruktúru vašej pokožky, vie čo si môže dovoliť a čo by sa vám naopak nehodilo alebo nepáčilo. Umenie vycibrené dlhoročnými skúsenosťami. To je to tajomstvo, ktoré vám odovzdáva pri každej návšteve.

Nájdite si ten svoj salón krásy, kde vám poskytnú všetko, o čom ste práve čítali a budete sa tam rada vracať nie preto, že vám dajú zľavu alebo vzorky zadarmo. Hľadajte kvalitné služby, príjemné prostredie, kde zrelaxujete a profesionálny prístup od recepčnej až po majiteľku daného salóna

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top