beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU PO DEPILÁCII

STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU PO DEPILÁCII

Depilácia – jedna z procedúr, ktoré sme ochotné podstúpiť pre krásu napriek nepríjemným pocitom či až bolesti.… Depilácia – jedna z procedúr, ktoré sme ochotné podstúpiť pre krásu napriek nepríjemným pocitom či až bolesti. Našťastie, dnes už poznáme aj šetrné odstraňovanie neželaných chĺpkov, ktoré nám a najmä našej pokožke nedáva až tak zabrať. Tak či onak, po každej depilácii či už doma alebo v profesionálnom salóne, je dôležitá aj tzv. „starostlivosť po“.

ZAŽIARTE POČAS NAJKRAJŠÍCH SVIATKOV ROKA

ZAŽIARTE POČAS NAJKRAJŠÍCH SVIATKOV ROKA

Pozerajúc do kalendára zisťujeme, že sa nenápadne, ale isto znova blížia najkrajšie sviatky roka. Opäť nás čakajú výzvy… Pozerajúc do kalendára zisťujeme, že sa nenápadne, ale isto znova blížia najkrajšie sviatky roka. Opäť nás čakajú výzvy, ako v práci stihnúť všetky termíny, premýšľame, kedy začať postupne s vianočnými prípravami a ako zmanažovať svojich najbližších, aby si sviatky všetci užili naplno. Nezabudnite sa popri všetkom však aj na chvíľku zastaviť a na moment sa venovať aj sama sebe.

VERNOSŤ JEDNEJ ZNAČKE

VERNOSŤ JEDNEJ ZNAČKE

My ženy milujeme rozmanitosť. Asi preto máme minimálne 20 párov topánok a porovnateľný počet kabeliek. Veď jedno s… My ženy milujeme rozmanitosť. Asi preto máme minimálne 20 párov topánok a porovnateľný počet kabeliek. Veď jedno s druhým musí ladiť. Podobne väčšina z nás premýšľa aj pri nákupe kozmetiky. Rôzne značky, tisíce farebných odtieňov a nekonečné množstvo vôní. Kto by odolal?

Ako podporiť krásu mihalníc

Ako podporiť krásu mihalníc

Chceme, aby boli čo najvýraznejšie, no našej starostlivosti často unikajú. Pritom sa musia vysporiadať so všetkými… Chceme, aby boli čo najvýraznejšie, no našej starostlivosti často unikajú. Pritom sa musia vysporiadať so všetkými poveternostnými vplyvmi, naším vekom aj životosprávou. Preto by bolo fajn pripomenúť si, čo všetko si naše mihalnice zaslúžia.

Túto zimu sa nechtom medze nekladú

Túto zimu sa nechtom medze nekladú

Už pri pohľade na prehliadkové móla s kolekciami jeseň/zima 2016 bolo jasné, že táto sezóna bude priať nechtom každej z… Už pri pohľade na prehliadkové móla s kolekciami jeseň/zima 2016 bolo jasné, že táto sezóna bude priať nechtom každej z nás - bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre decentnú úpravu, alebo si ich necháte vyzdobiť ako vianočný stromček. Zhromaždili sme ukážky aktuálneho nechtového dizajnu a je len na vás, či sa necháte inšpirovať.

Vrásky okolo očí: Čo zaberie?

Vrásky okolo očí: Čo zaberie?

V prvom rade prevencia. Pokožka očného okolia má len pol milimetra, preto sa z nej dá čítať pribúdajúci vek, všetok váš… V prvom rade prevencia. Pokožka očného okolia má len pol milimetra, preto sa z nej dá čítať pribúdajúci vek, všetok váš smiech aj plač, UV žiarenie, kozmetické prehrešky, aj nezdravý životný štýl. Ako teda tvorbu vrások okolo očí držať na životnom minime?

TIETO VÝŤAŽKY VLASOM SVEDČIA

TIETO VÝŤAŽKY VLASOM SVEDČIA

Jednou z najdiskutovanejších tém žien po lete býva starostlivosť o vlasy. Mnohé z nás to poznajú – vyblednutá farba,… Jednou z najdiskutovanejších tém žien po lete býva starostlivosť o vlasy. Mnohé z nás to poznajú – vyblednutá farba, vlasy suché, lámavé a zničené pod vplyvom dvojmesačných radovánok v slanej morskej vode alebo chlórom napustených slovenských kúpaliskách. Nevešajte však hlavu a neobjednávajte sa hneď na radikálne strihanie. Stačí len pohľadať tých správnych kozmetických pomocníkov a o pár dní máte vlasy ako z reklamy.

DOMÁCE RECEPTY PRE KRÁSU

DOMÁCE RECEPTY PRE KRÁSU

Upokojujúce a liečivé účinky medu poznajú ľudia už stáročia. Obsahuje množstvo prospešných látok vrátane vitamínov,… Upokojujúce a liečivé účinky medu poznajú ľudia už stáročia. Obsahuje množstvo prospešných látok vrátane vitamínov, ktoré sa využívajú nielen v gastronómii, ale aj v kozmetike. Máte v chladnejších obdobiach

Ťažké nohy? Vieme, čo potrebujú

Ťažké nohy? Vieme, čo potrebujú

Poznáme to: Dlhé sedenie v práci a vysoké opätky robia svoje. Aj preto pri starostlivosti o vaše nôžky nezostávame "len… Poznáme to: Dlhé sedenie v práci a vysoké opätky robia svoje. Aj preto pri starostlivosti o vaše nôžky nezostávame "len" pri dokonalej pedikúre. Doprajeme im aj masáž, vďaka ktorej sa vám krásne upravené nechty na chodidlách spoja s pocitom, že vaše nohy sú ako pierko.

Majte svoj vek pevne v rukách

Majte svoj vek pevne v rukách

Internet je plný fotografií škodoradostne odhaľujúcich starnúce ruky celebrít, ktoré svoj vek úspešne maskujú skvelou… Internet je plný fotografií škodoradostne odhaľujúcich starnúce ruky celebrít, ktoré svoj vek úspešne maskujú skvelou postavou, kozmetickým umením možného či výsledkami chirurgického zásahu. Ako však dosiahnuť, aby vekový rozdiel medzi tvárou a rukami nebol čoraz väčší?

Jesenný šatník pre vašu pleť

Jesenný šatník pre vašu pleť

Refresh garderóby by rozhodne nemal byť jediným spôsobom úspešného zakončenia letnej sezóny. Aj vaša pleť potrebuje … Refresh garderóby by rozhodne nemal byť jediným spôsobom úspešného zakončenia letnej sezóny. Aj vaša pleť potrebuje "obnoviť šatník" a my máme pre vás zoznam povinných kúskov, ktoré by v ňom určite nemali chýbať.

História hladkej pokožky

História hladkej pokožky

Verili by ste, že prvé zmienky o brazílskej depilácii pochádzajú už zo starovekého Egypta? A že v stredoveku bolo módne… Verili by ste, že prvé zmienky o brazílskej depilácii pochádzajú už zo starovekého Egypta? A že v stredoveku bolo módne odstraňovať si vlasy nad čelom? Prečítajte si krátku históriu (d)epilácie a buďte spolu s nami vďační za vynálezy novoveku.

Nenechajte pokožku vysmädnúť

Nenechajte pokožku vysmädnúť

Všetko, čo v ProLook-u robíme pre hydratáciu vašej pleti, môžete výrazne podporiť doma. Nielen používaním prípravkov,… Všetko, čo v ProLook-u robíme pre hydratáciu vašej pleti, môžete výrazne podporiť doma. Nielen používaním prípravkov, ktoré vám odporúčame, ale aj zavlažovaním pokožky zvnútra. A že je pitie vody nuda? Tak pripájame zopár tipov, ktoré rozhodne majú šťavu.

Masáž tváre doma neskúšajte! Jej výkon patrí do rúk odborníčky.

Masáž tváre doma neskúšajte! Jej výkon patrí do rúk odborníčky.

Technika kozmetickej masáže sa vyvíja už od čias antiky. Cieľom nie je len ovplyvňovanie svalov tváre, ale aj pôsobenie… Technika kozmetickej masáže sa vyvíja už od čias antiky. Cieľom nie je len ovplyvňovanie svalov tváre, ale aj pôsobenie na všetky tri vrstvy kože. Masáž tváre zabraňuje ochabnutiu a prejavom starnutia.

Starostlivosť o pleť chutí výborne

Starostlivosť o pleť chutí výborne

Na vašom oslnivom vzhľade nám záleží aj v čase medzi vašimi návštevami Prolooku. Osobné konzultácie tento raz dopĺňame… Na vašom oslnivom vzhľade nám záleží aj v čase medzi vašimi návštevami Prolooku. Osobné konzultácie tento raz dopĺňame o zoznam potravín, ktorých konzumácia podporuje všetko, čo si doprajete v našom salóne krásy v Bratislave.

Aby ste v lete žiarili viac ako slnko

Aby ste v lete žiarili viac ako slnko

Zoznam procedúr povinných minimálne pred príchodom letnej sezóny máte určite v malíčku s dokonalou manikúrou. Aby ste… Zoznam procedúr povinných minimálne pred príchodom letnej sezóny máte určite v malíčku s dokonalou manikúrou. Aby ste ich však stihli zaradiť včas do svojho kalendára aj popri tvarovaní postavy a zháňaní perfektných plaviek, radšej si ich pripomeňme.

História manikúry. Strhujúca ako najnovšie trendy v nechtovom dizajne

História manikúry. Strhujúca ako najnovšie trendy v nechtovom dizajne

Viete, že drsné múry, trest smrti, automobilový priemysel a dentálne potreby majú niečo spoločné? Znie to neuveriteľne,… Viete, že drsné múry, trest smrti, automobilový priemysel a dentálne potreby majú niečo spoločné? Znie to neuveriteľne, ale tento bizarný zoznam úzko súvisí s úpravou nechtov. Pohľad do jej histórie vás presvedčí o tom, že manikúra súčasnosti je nielen vyjadrením estetiky, ale predovšetkým jemnosti.

Plešina (nie) je sexi

Plešina (nie) je sexi

Muži sú plešatí kvôli nadmernej produkcii testosterónu a to ich robí nielen plešatými, ale aj neobyčajne atraktívnymi a… Muži sú plešatí kvôli nadmernej produkcii testosterónu a to ich robí nielen plešatými, ale aj neobyčajne atraktívnymi a dokonca sexuálne produktívnymi. A nielen to - plešatosť má aj priamu spojitosť s inteligenciou a tak môžeme bez väčšej námahy prísť ku záveru, že plešatí muži spĺňajú hneď niekoľko

Thalgo ošetrenia

Thalgo ošetrenia

Predstavujeme Vám luxusné kozmetické ošetrenia s prípravkami od francúzskej spoločnosti Thalgo... Predstavujeme Vám luxusné kozmetické ošetrenia s prípravkami od francúzskej spoločnosti Thalgo...

Brazílska depilácia cukrovou pastou

Brazílska depilácia cukrovou pastou

Určite si veľa z vás pamätá na scénu zo seriálu SEX V MESTE, kde Carrie (fakt si už nespomínam, ktorá z nich to bola)… Určite si veľa z vás pamätá na scénu zo seriálu SEX V MESTE, kde Carrie (fakt si už nespomínam, ktorá z nich to bola) absolvuje depiláciu intímnych miest. Že išlo naozaj o tieto miesta, bolo zjavné...

Vaša netlačená vizitka

Vaša netlačená vizitka

Gestá, sú súčasťou prejavu každého človeka. Veľa o ňom povedia. Pestované, krásne ruky s dokonalými a zdravými nechtami… Gestá, sú súčasťou prejavu každého človeka. Veľa o ňom povedia. Pestované, krásne ruky s dokonalými a zdravými nechtami sú prvou vizitkou ešte predtým, ako niekomu dáte tlačenú vizitku, a preto im treba venovať dostatočnú pozornosť...

Desatoro manikúry (Eva)

Desatoro manikúry (Eva)

Sú v neustálom nasadení, vystavené tým najhorším podmienkam a večným stredobodom pozornosti: ruky! Keďže sú vizitkou… Sú v neustálom nasadení, vystavené tým najhorším podmienkam a večným stredobodom pozornosti: ruky! Keďže sú vizitkou celého vášho tela, potrebujete perfektne urobenú manikúru, ktorá ukáže váš štýl a zmysel pre detail...

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top