beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

Ako vznikol ikonický parfum Chanel N° 5

Ako vznikol ikonický parfum Chanel N° 5

Píše sa rok 1920 a slávna návrhárka Gabrielle ,,Coco” Chanel premýšľa, ako vo svojom módnom biznise expandovať ďalej.… Píše sa rok 1920 a slávna návrhárka Gabrielle ,,Coco” Chanel premýšľa, ako vo svojom módnom biznise expandovať ďalej. Jej úmyslom je začať vyrábať značkovú kozmetiku, ale jej hlavným zámerom je vytvoriť unikátny parfum, ktorý by stelesňoval modernú ženu.

PREČO JE DOBRÉ MAŤ VLASTNÚ KOZMETICKÚ PORADKYŇU?

PREČO JE DOBRÉ MAŤ VLASTNÚ KOZMETICKÚ PORADKYŇU?

Dôvera a ešte raz dôvera. To je hneď na úvod odpoveď na otázku v nadpise. Samozrejme si výhody rozhodnutia využívať… Dôvera a ešte raz dôvera. To je hneď na úvod odpoveď na otázku v nadpise. Samozrejme si výhody rozhodnutia využívať služby jednej kozmetičky či preferenciu jedného salóna rozoberieme konkrétnejšie. V nasledujúcich riadkoch niekoľko bodov z praxe len pre vás.

Túto zimu sa nechtom medze nekladú

Túto zimu sa nechtom medze nekladú

Už pri pohľade na prehliadkové móla s kolekciami jeseň/zima 2016 bolo jasné, že táto sezóna bude priať nechtom každej z… Už pri pohľade na prehliadkové móla s kolekciami jeseň/zima 2016 bolo jasné, že táto sezóna bude priať nechtom každej z nás - bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre decentnú úpravu, alebo si ich necháte vyzdobiť ako vianočný stromček. Zhromaždili sme ukážky aktuálneho nechtového dizajnu a je len na vás, či sa necháte inšpirovať.

SALÓNY KRÁSY A MUŽI

SALÓNY KRÁSY A MUŽI

Možno ste si už po prečítaní nadpisu povedali „Určite nič pre toho môjho.“ Profesionálny salón však má čo ponúknuť… Možno ste si už po prečítaní nadpisu povedali „Určite nič pre toho môjho.“ Profesionálny salón však má čo ponúknuť nielen nám ženám, ale i našim drahým polovičkám. Našťastie, pomaly, ale iste sa objavuje viac a viac mužov, ktorým záleží na svojom zovňajšku a pochopili, že sprchovací gél nie je jediný kozmetický prípravok určený pánskej pokožke.

AKO VYBERAŤ PARFUM

AKO VYBERAŤ PARFUM

Parfumérstvo je veľmi staré a špecifické umenie. Tvorcov vôní v minulosti často vyvažovali i zlatom. Každý z nás má iný… Parfumérstvo je veľmi staré a špecifické umenie. Tvorcov vôní v minulosti často vyvažovali i zlatom. Každý z nás má iný vkus a iný nos na vône. Doslova. Poďme sa preto bližšie pozrieť na to, ako si pre seba vybrať tú správnu vôňu.

AKO SA O SEBA STARAŤ V TEHOTENSTVE

AKO SA O SEBA STARAŤ V TEHOTENSTVE

Tehotenstvo je krásne a fascinujúce obdobie. A o to viac zaujímavejšie, že každá žena ho prežíva inak a po svojom. Týka… Tehotenstvo je krásne a fascinujúce obdobie. A o to viac zaujímavejšie, že každá žena ho prežíva inak a po svojom. Týka sa to aj zmien na pleti a pokožke celého tela. Mnoho žien má šťastie a obídu ich ako ranné nevoľnosti, tak aj problémy so striami či padajúcimi vlasmi. Pre tie ostatné prinášame niekoľko rád, ako sa im vyhnúť alebo aspoň udržať pod kontrolou.

Tešíte sa z letného opálenia? Ďakujte Coco Chanel

Tešíte sa z letného opálenia? Ďakujte Coco Chanel

Najslávnejšia módna návrhárka minulého storočia by nedávno oslávila svoje 133. narodeniny. To však nie je jediný dôvod,… Najslávnejšia módna návrhárka minulého storočia by nedávno oslávila svoje 133. narodeniny. To však nie je jediný dôvod, prečo si ju chceme na konci leta pripomenúť. Ak sa totiž pri pohľade do zrkadla tešíte zo svojho dovolenkového bronzu, pokojne ho môžete považovať za model priamo od Coco Chanel.

Jesenné odtiene OPI odrážajú osobnosť Kerry Washington

Jesenné odtiene OPI odrážajú osobnosť Kerry Washington

Ako by ste farebne vyjadrili klasickú jeseň s energiou žien americkej metropoly, aby ste pritom zvýraznili ich vnútornú… Ako by ste farebne vyjadrili klasickú jeseň s energiou žien americkej metropoly, aby ste pritom zvýraznili ich vnútornú silu a krásu zároveň? Svetový líder v oblasti profesionálnej starostlivosti o nechty a dvorný dodávateľ ProLooku to vidí jasne: ako kolekciu OPI Washington D.C. pre sezónu jeseň/zi

3 tipy, ako si vybrať správny rám okuliarov k vašej tvári

3 tipy, ako si vybrať správny rám okuliarov k vašej tvári

Okuliare. V ideálnom prípade by sme mali na každú príležitosť osobitné. Striedali by sme ich podľa aktuálnej nálady,… Okuliare. V ideálnom prípade by sme mali na každú príležitosť osobitné. Striedali by sme ich podľa aktuálnej nálady, oblečenia, počasia... No pravdou je, že okuliare sú drahé a väčšinou nám musia stačiť jedny, maximálne dvoje.

Suzi Weiss-Fischmann: Keď ide o nechty, nič nie je tabu!

Suzi Weiss-Fischmann: Keď ide o nechty, nič nie je tabu!

Každý jeden lak so značkou OPI nesie jej jedinečný esprit. Odštartovala revolúciu tmavých nechtov, jej červený odtieň… Každý jeden lak so značkou OPI nesie jej jedinečný esprit. Odštartovala revolúciu tmavých nechtov, jej červený odtieň I´m Not Really a Waitress získal deväťkrát ocenenie Best Nail Polish award. Trendy v nechtovom dizajne nikto nepozná lepšie ako Suzi Weiss-Fischmann, spoluzakladateľka OPI. Ona totiž

Starostlivosť o pleť chutí výborne

Starostlivosť o pleť chutí výborne

Na vašom oslnivom vzhľade nám záleží aj v čase medzi vašimi návštevami Prolooku. Osobné konzultácie tento raz dopĺňame… Na vašom oslnivom vzhľade nám záleží aj v čase medzi vašimi návštevami Prolooku. Osobné konzultácie tento raz dopĺňame o zoznam potravín, ktorých konzumácia podporuje všetko, čo si doprajete v našom salóne krásy v Bratislave.

Bez týchto 18-tich vecí sa na dovolenke nezaobídete! Malý kozmetický check-list

Bez týchto 18-tich vecí sa na dovolenke nezaobídete! Malý kozmetický check-list

Leto je za rohom a vy už máte určite kúpenú dovolenku v nejakej fajnovej destinácii. Pripravili sme pre vás zopár tipov… Leto je za rohom a vy už máte určite kúpenú dovolenku v nejakej fajnovej destinácii. Pripravili sme pre vás zopár tipov, na čo v žiadnom prípade nezabudnúť, keď si budete baliť kufre.

Príbeh OPI

Príbeh OPI

Svetové celebrity na ňu nedajú dopustiť a býva partnerom dlhoočakávaných filmových trhákov. Vznikla pritom iba v roku… Svetové celebrity na ňu nedajú dopustiť a býva partnerom dlhoočakávaných filmových trhákov. Vznikla pritom iba v roku 1981 pod menom Odontorium Products Inc...

Unikátny Vinea prieskum odhalil tajomstvá krásy slovenských žien

Unikátny Vinea prieskum odhalil tajomstvá krásy slovenských žien

Začiatkom roka 2011 sa v štyroch slovenských mestách uskutočnil unikátny VINEA prieskum s jasným cieľom zistiť, ako sa… Začiatkom roka 2011 sa v štyroch slovenských mestách uskutočnil unikátny VINEA prieskum s jasným cieľom zistiť, ako sa ženy na Slovensku starajú o svoje nechty. Pestované ruky a upravené nechty sú neoddeliteľnou súčasťou našej osobnej krásy a zároveň...

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top