beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

Suzi Weiss-Fischmann: Keď ide o nechty, nič nie je tabu!

Každý jeden lak so značkou OPI nesie jej jedinečný esprit. Odštartovala revolúciu tmavých nechtov, jej červený odtieň I´m Not Really a Waitress získal deväťkrát ocenenie Best Nail Polish award. Trendy v nechtovom dizajne nikto nepozná lepšie ako Suzi Weiss-Fischmann, spoluzakladateľka OPI. Ona totiž trendy určuje. 
Suzi sa narodila v Maďarsku, čo pripomína názov jedného z tisícov lakov, ktoré za štvrťstoročie svojho pôsobenia v OPI vytvorila (Suzi’s Hungary Again!). Prvých tridsať odtieňov navrhla v roku 1989. Niektoré z nich sú dodnes bestsellermi klasickej kolekcie a nájdete ich aj v našom salóne krásy v Bratislave. 


Čivava vo fľaštičke

Kreativita viceprezidentky OPI sa prejavuje nielen pri navrhovaní nových kolekcií lakov, ale aj pri vymýšľaní jedinečných názvov jednotlivých odtieňov, ktoré sú často slovnými hračkami (Suzi Has a Swede Tooth) či názvami pravdivých príbehov (Moja čivava hryzie!). Vtipné názvy lakov sú pre OPI rovnako typické ako špičková kvalita či spolupráca s rôznymi celebritami, ktoré svetový líder v starostlivosti o nechty nadchol.


Odtieň laku má veľkú moc

Spoľahlivou inšpiráciou sú pre Suzi Weiss-Fischmann jej dve deti, cesty po svete, ale aj bežná žena so svojou schopnosťou udržiavať rovnováhu medzi kariérou, rodinou a svojimi vlastnými záujmami. A tiež práca odevných dizajnérov, ktorí sa pravidelne prezentujú v Paríži a Miláne a Suzi motivujú k predstavám ideálnych odtieňov na nechtoch ku každému modelu na móle. Podľa nej totiž zmena farebného odtieňa laku má schopnosť zmeniť celkový vzhľad jeho nositeľky.


Svetová autorita 

Bola to práve Suzi, kto sa ako prvý rozhodol skoncovať s pravidlom, že tmavé farby nechtov sú vhodné na zimu, svetlé na leto a neutrálne do práce. Stačilo jej vytvoriť tmavý Lincoln Park After Dark a všetko sa zmenilo. Tmavé nechty boli zrazu trendy počas celého roka. Viceprezidentka OPI je uznávanou autoritou nechtového dizajnu. Pravidelne ju citujú módne magazíny, objavuje sa v sledovaných televíznych reláciách. Za svoju prioritu však považuje vzdelávanie profesionálov v oblasti starostlivosti o nechty. Mimochodom, tie svoje rada zdobí spomínaným tmavým Lincoln Parkom, ale veľmi špeciálny vzťah má k perleťovému odtieňu Kyoto Pearl, ktorý ju skrášlil v deň svadby. 

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top