beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

VYHLÁSENIE SALÓNU PROLOOK K ODSTÚPENIU ZO SÚŤAŽE SLOVAK BEAUTY AWARDS 2016

S poľutovaním Vám oznamujeme, že salón krásy ProLook a jedna z jeho zamestnankýň Šarlota Smetanová odstúpili zo súťaže Slovak Beauty Awards 2016. Dôvodom je spôsob hlasovania v tejto ankete, ktorý veľmi jednoducho umožňuje zmanipulovať jej výsledky v prospech ktoréhokoľvek zo súťažiacich.

Svoje rozhodnutie s týmto odôvodnením sme zaslali organizátorovi ankety VND MÉDIA, s.r.o., dňa 20. júna 2016.

Odstúpenie zo súťaže nás veľmi mrzí, a to nielen s ohľadom na doterajšiu úprimnú snahu organizátora dosiahnuť korektný spôsob hlasovania, ale aj s ohľadom na našich priaznivcov, ktorí už za nás v ankete hlasovali, čo si nesmierne vážime.

Možnosť ovplyvniť výsledky hlasovania však reálne existuje a nie je v našich silách zaručiť, aby ju nevyužili aj priaznivci salóna ProLook. Preto odstúpenie z ankety je jediným krokom, s ktorým sa vieme morálne stotožniť. Prípadné prvenstvo by sme totiž za súčasných podmienok nemohli považovať za skutočné ocenenie vysokej úrovne našich služieb.

Pevne veríme, že organizátorovi Slovak Beauty Awards sa v budúcnosti podarí nájsť taký spôsob hlasovania, ktorého výsledky budú verným odrazom kvality a úspešnosti nominovaných a prispejú k celkovej prestíži ankety aj udeľovaných cien. Zároveň sa chceme poďakovať všetkým našim priaznivcom za doterajšiu podporu a tiež pochopenie, s ktorým sa - dúfame - stretne naše rozhodnutie.

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top