beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

Nová generácia lakov OPI v ikonických odtieňoch

Línia Infinite Shine, ktorej ambíciou je nová definícia manikúry, sa opäť rozšírila. Tento raz o 30 odtieňov, ktoré v doterajších líniách OPI zaznamenali najväčší úspech. 

Best of

Lincoln Park After Dark, I’m Not Really a Waitress, Russian Navy, Big Apple Red a 26 ďalších najslávnejších farebných tónov značky OPI sa nedávno stalo súčasťou najnovšej línie nazvanej Infinite Shine. Pri tejto príležitosti svetový líder v oblasti profesionálnej starostlivosti o nechty povolal do svojich služieb devätnásťročnú hudobníčku, modelku a hviezdu sociálnych sietí Pyper America Smith, aby so svojimi fanúšikmi zdieľala svoje najobľúbenejšie odtiene. 

Dlhotrvajúca dokonalosť

Infinite Shine je línia profesionálnych lakov, ktoré stavajú na výhodách klasických lakov a UV gélov. Vyznačujú sa vysokým leskom a dlhotrvajúcim efektom, no na ich aplikáciu nie je potrebná lampa a na ich odstránenie stačí klasický odlakovač. Infinite Shine ako profesionálny systém zahŕňa tri kroky, resp. tri vrstvy: Začína sa primerom Infinite Shine, potom sa aplikuje farebný lak a nakoniec top coat kvôli lesku, ktorý vydrží 7-10 dní. Podľa spoluzakladateľky OPI Suzi Weiss-Fischmann je Infinite Shine snahou o novú definíciu manikúry a posunom v salónnej starostlivosti o nechty. 

Tvár nekonečných možností

Pre propagáciu manikúry novej generácie sa zdá byť Pyper America Smith logickou voľbou. Basgitaristka rodinnej rockovej kapely The Atomics, ktorá sa zároveň venuje modelingu, je podľa Suzi Weiss-Fischmann stelesnením nekonečných možností a neustáleho objavovania seba samej, čím inšpiruje novú generáciu žien. Jej magnetická príťažlivosť, vrodený zmysel pre štýl a státisíce fanúšikov na Instagrame sú ideálnym mixom pre oslovenie cieľovej skupiny, pre ktorú Paper pripravila tento Infinite Shine odkaz: "V každom z nás je nekonečná žiara. Len ju musíme dostať zo seba von, aby sme boli skutočne sami sebou."

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top