beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

Jeseň chce byť výrazná aj na tvári

Podobne ako v jesennej kolekcii lakov OPI, vládnu sýte odtiene aj mejkapu. Kraľujú mu tmavé a matné pery, ale trendy riešenia existujú aj pre tie z vás, ktoré k výrazným farbám nemajú vzťah. 

Tmavý a matný rúž

Nosia ho Rihanna, Beyoncé, Jennifer Lopez, Miranda Kerr či Jennifer Lawrence. Výrazný rúž tmavočervenej, bordovej alebo hnedej farby. Jeho hviezdny nástup sme zaznamenali už počas módnych prehliadok kolekcií na sezónu jeseň/zima 2016 a odvtedy sa úspešne šíri červenými kobercami najprestížnejších podujatí. Aby sa aj na vašej tvári vynímal naozaj veľkolepo, pred jeho aplikáciou si naneste na pery korektor. Potom použite kontúrku (môžete skúsiť aj svetlejší odtieň) na obtiahnutie prirodzenej línie pier a ich vyplnenie a nakoniec naneste rúž, najlepšie v niekoľkých vrstvách. 

Žiarivá pleť

Svieža a rozjasnená pleť, ktorá letí už niekoľko sezón, získala nedávno na prehliadkových mólach novú definíciu. Perleťové odlesky na lícnych kostiach, nad perami či na očných viečkach sú čoraz výraznejšie. Pripomíname však, že žiarivá pleť rozhodne nemá byť len výsledkom rozjasňovača, ale predovšetkým perfektnej starostlivosti, ktorú by ste minimálne raz za mesiac mali absolvovať u profesionálov - napríklad v našom salóne krásy v Bratislave

Dramatický pohľad

Dymové líčenie je stále in, no jeho najnovšie verzie sú vylepšené o štipku trblietavého tieňa medenej farby v strede očného viečka. Ak s týmto typom líčenia rady experimentujete, môžete ho vytvoriť z modrých, smaragdových či indigových tónov. Alebo sa pohrajte s kombináciou matných a metalických tieňov, pričom s metalickými zostaňte len na spodnom viečku. 

Aj v jednoduchosti je krása

Ak inklinujete k minimalizmu, zrejme vás poteší nápad zahaliť celú tvár do jediného farebného odtieňa. Potrebujete na to len jeden ružový alebo broskyňový tieň, ktorý nanesiete na viečka, pery aj lícne kosti. Obočie stačí jemne upraviť kefkou a pomádou nie príliš výraznej farby. Dobré správy však máme aj pre tie z vás, ktorých štýl nepodlieha trendom. Aj na prehliadkových mólach sa začína objavovať ústretovosť voči individualizmu s odkazom Buďte samy sebou. Je len na vás, čo si vyberiete. 

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top