beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

5 slovenských fashion influenceriek, ktoré sa oplatí sledovať na Instagrame

Ukazujú nám, aké značky sú momentálne trendy, čo nosiť, kam chodiť na dobrú kávu alebo aké farby budú „in“. Majú vplyv, pevnú fanúšikovskú základňu a vedia to náležite využiť. Influencerky sa na Slovensku roja ako huby po daždi... My sme pre vás vybrali päť fashion blogeriek, ktoré vás určite inšpirujú nielen v módnych trendoch. 

Blog, ktorý miluje ružovú 

Instagram: instagram.com/stanclova.ivana
Blog: mojaskrina.blogspot.cz 

Mamička s neuveriteľne chic strihom a ešte odvážnejšími outfitmi… Pracuje ako kaderníčka a vizážistka v Bratislave. Ivana mimoriadne obľubuje ružovú a fialovú farbu. Vlastní tie najvtipnejšie a najfarebnejšie kabelky a rozhodne sa na jej Instagrame nebudete nudiť! Nakuknite aj do jej blogu, kde krásne píše o svojom živote, pocitoch, recyklácii oblečenia a ďalších iných zaujímavých témach. 

 

 

Becca a jej hravý módny vkus 

Instagram: instagram.com/styleofbecca
Blog: styleofbecca.com 

Táto 25-ročná Košičanka, ktorá momentálne býva v Prahe, zbožňuje ružovú farbu a kaktusy. Jej originálny a svieži štýl obliekania nejde vôbec napasovať do žiadnej módnej krabičky. Raz je elegantná v klobúku a v dlhom kabáte s kožušinou, inokedy nosí obrovskú ružovú čiapku s pleteným svetrom zo sekáča. Becca vlastní zbierku senzačných slnečných okuliarov, ktoré budete chcieť aj vy! 

 

 

Natália v bláznivom dúhovom svete 

Instagram: instagram.com/natinstablog
Blog: natinstablog.com 

Natália síce žije v Londýne, ale je to Slovenka ako repa. Rozhodne sa nebojí krikľavých farieb a kombinuje zdanlivo nesúrodé kúsky, z čoho vznikajú extravagantné a veľmi kreatívne outfity. Natália je veselé, ,,crazy” dievča, ktoré na svojom profile šíri pozitívne ,,vibes” a motivuje svojich fanúšikov, aby sa predovšetkým nebáli byť sami sebou. 

 

 

Večne usmiata Janka a jej ležérny ,,street style”  

Instagram: instagram.com/janatini
Blog: janatini.com 

Jej charakteristickou črtou sú platinovo blond vlasy ostrihané na neposlušné mikádo, červený rúž a elegantný, no ležérny štýl obliekania. Rada kombinuje džínsy, saká, biele košele a šaty. Pohodový a decentný street style, v ktorom sa nikdy nebudete cítiť nepríjemne... Veľa cestuje a robí nádherné fotografie. Miluje víno a vo svete fashion sa pohybuje už od svojich 15 rokov. Ak chcete nabrať trochu pozitívnej nálady, jej profil by ste nemali vynechať. 

 

 

Zrzka Zuzka a jej farebné vrstvenie 

Instagram: instagram.com/zrzkastyle
Blog: zrzkastyle.com 

Explózia farieb a vrstvenie – to je čerstvý fashion blog červenovlásky Zuzky Barkovej (Dvorskej), ktorú môžete poznať z TV reality show Miliónové dievča. Dnes je šťastnou mamičkou dvoch roztomilých synov a fashion blogerkou. Jej šťavnaté outfity hýria všetkými farbami, ktoré sa Zuzka rozhodne nebojí kombinovať. Rada komunikuje so svojimi fanúšikmi a určite o nej ešte budeme počuť... 

 

 

Aké sú vaše módne ikony? Koho na Slovensku radi sledujete? Dajte nám vedieť dole v komentároch! 

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top