beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

Ťažké nohy? Vieme, čo potrebujú

Poznáme to: Dlhé sedenie v práci a vysoké opätky robia svoje. Aj preto pri starostlivosti o vaše nôžky nezostávame "len" pri dokonalej pedikúre. Doprajeme im aj masáž, vďaka ktorej sa vám krásne upravené nechty na chodidlách spoja s pocitom, že vaše nohy sú ako pierko. 

Pozor na opuchy, ktoré potrebujú lekára

Samozrejme, masáž nôh, ktorá v ProLooku bude pre vás nekonečným pôžitkom, nemožno považovať za liečbu. Ťažké či dokonca opuchnuté nohy môžu byť často prejavom ochorení, ktoré si vyžadujú lekársku starostlivosť. Opuchy sú znakom hromadenia tekutiny, ktorého príčinou - okrem sedenia, státia či tehotenstva - môžu byť aj niektoré ochorenia pľúc či srdca, lymfedém, opotrebované chlopne v žilách, infekcie, nízka hladina bielkovín v krvi alebo aj vedľajšie účinky mnohých liekov.

Za masáž sa vám nohy poďakujú

Pravidelný rituál starostlivosti, ktorého vizuálnym výsledkom sú zamatové chodidlá a atraktívne nechty, odporúčame absolvovať nielen s upokojujúcim kúpeľom, zmäkčením pokožky, odstránením jej stvrdnutých častí, úpravou nechtového lôžka peelingom, výživnou maskou a krémom, ale aj s polhodinovou masážou. Odborná práca s dolnou končatinou v našom salóne krásy v Bratislave totiž uvoľňuje zablokovanú energiu a prispieva k návratu vnútornej pohody. A čím dlhšie budete mať nohy vo vyvýšenej polohe, tým väčšiu radosť im spravíte. 

Vykročte nabité energiou

Na chodidlách sa nachádzajú tisíce nervových zakončení, ktoré sú podľa starých ázijských liečebných umení prepojené s orgánmi v našom tele, čo sa využíva napríklad pri reflexnej terapii. Aj kvalitná relaxačná masáž však stačí na príjemé uvoľnenie a prekrvenie dolných končatín a tiež na podporu lymfatického systému, ktorý zabezpečuje návrat prebytočných tekutín do krvného riečiska a zároveň odstraňuje škodlivé látky vznikajúce pri metabolických procesoch alebo prichádzajúce z vonkajšieho prostredia. Masáž nôh, ktorá je v našom salóne krásy súčasťou pedikúry, sa vám tak postará o prílev energie a aj o to, aby ste od nás zakaždým odchádzali ľahkým krokom. 

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top