beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

Príbeh OPI

Svetové celebrity na ňu nedajú dopustiť a býva partnerom dlhoočakávaných filmových trhákov. Vznikla pritom iba v roku 1981 pod menom Odontorium Products Inc., a nie ako výrobca lakov na nechty, ale ako dodávateľ dentálnych potrieb. Príbeh OPI môže byť inšpiráciou každému podnikateľovi, keďže za všetkým stojí v prvom rade kvalitný produkt a v druhom rade výborný marketing.

Odontorium Products Inc. malo svoje dni spočítané po tom, čo spoločnosť vyvinula vlastný akrylový systém, ktorý sa stal hitom. Dentálne potreby išli bokom a vzniklo OPI Products Inc., ktoré sa už sústredilo čisto na produkty na nechty. Odvtedy sa spoločnosť teší neprestajnému rastu a vďačí za to najmä unikátnej formule na  výrobu lakov. Tie sú známe svojou odolnosťou a trvácnosťou, no tiež krásnymi farbami a štýlovými menami, napríklad  Big Apple Red je považovaný za najslávnejší červený lak na nechty. Podpísať sa pod ne neváhajú ani hviezdy ako Mariah Carey, Nicky Minaj, Gwen Stefani, Selena Gomez, Serena Williams, Katy Pery (jej kolekcia sa stala jedným z najúspešnejších produktov roka), či trochu prekvapivo aj Justin Bieber. Tomuto určite napomáha aj fakt, že OPI kráča v čele súčasného trendu nezaťažovania životného prostredia. Od roku 2007 tak v zložení ich lakov nenájdete ani formaldehyd ani toluén. Okrem toho spoločnosť aktívne prispieva na charitatívne projekty, či už po tragédii z jedenásteho septembra 2001 alebo hurikáne Katrina.

Posledný veľký prielom prišiel v roku 2010, kedy bolo OPI kúpené konglomerátom Coty, Inc. Po tomto míľniku prišla rozsiahla expanzia a dnes je k dostaniu vo viac ako sto krajinách sveta. Napriek ohromnému úspechu nestratila nič zo svojich pôvodných kvalít, práve naopak. Aj vďaka tomu sa môže pýšiť titulom svetovej jednotky na poli profesionálnej starostlivosti o nechty  a my sa radi pýšime titulom najväčšieho slovenského odoberateľa produktov tejto značky.

Navštívte náš salón a vyberte si :)

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top