beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

Plešina (nie) je sexi

Muži sú plešatí kvôli nadmernej produkcii testosterónu a to ich robí nielen plešatými, ale aj neobyčajne atraktívnymi a dokonca sexuálne produktívnymi. A nielen to - plešatosť má aj priamu spojitosť s inteligenciou a tak môžeme bez väčšej námahy prísť k záveru, že plešatí muži spĺňajú hneď niekoľko atribútov ideálu. Znie to skvele, no naozaj je to tak?


Vedci nám dávajú jednoznačnú odpoveď - u niekoho možno áno, u toho zvyšku celkom určite nie. Všetko vyššie uvedené je mýtus, ktorý jedna štúdia potvrdí len aby ho druhá a tretia vyvrátili. Rovnako sa vraj šíri plešatosť zásadne zo strany matky, aj keď je to často údajne inak a pochádza od otca, prípadne na tom vôbec nezáleží, pretože ju v skutočnosti spôsobuje nosenie tesnej pokrývky hlavy, či prílišné používanie šampónov. Alebo je to celé úplne inak a za všetkým stojí zasa raz stres, ten všemocný strašiak modernej civilizácie? Nech je ako chce, po desiatkach rokoch výskumov a utratených miliardách sme sa ešte stále nedostali do cieľa a tak sme sa v ProLooku rozhodli vziať veci do svojich rúk:


Pýtali sme sa našich zákazníčiek na ich preferenciu v súboji "plešivci VS. vlasáči" . Závery? 

 


Plešina teda (nie) je sexi. Ako vždy je to len vec názoru, ktorý môže byť podporený štúdiou, no to z neho ešte nerobí stopercentný fakt. Faktom naopak je, že v dnešnej dobe je už plešina vecou rozhodnutia, pretože je riešiteľná. Takmer bezbolestne, rýchlo a trvalo, pokrokovou a certifikovanou metódou zvanou Hair Follicle simulation (HFS), inak povedané - tetovanie vlasov. Novinka, ktorá ponúka okamžité zlepšenie vzhľadu trvalou imitáciou vlasových korienkov. Popri tom vpichy ihličiek stimulujú aj následný rast drobných vláskov, vďaka čomu vzniká celistvý efekt. Samotná procedúra zaberie pri aplikácii na čelo, temeno a kúty nanajvýš dve hodiny. Predchádza jej osobná konzultácia, na ktorej je klient poučený o jej priebehu a dopadoch, spolu s posúdením vhodnosti na jej podstúpenie. 


V salóne ProLook v bratislavskom Auparku Vám teraz ponúkame túto konzultáciu úplne zadarmo spolu s desať percentnou zľavou na jej podstúpenie. 
Pre viac informácií o procedúre navštívte náš web www.hair-tattoo.sk, konzultácie si môžete dohodnúť na telefónnom čísle 0915 720 518. 

 

 

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top