beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

Party snov!

Lúčite sa so slobodou,  máte narodeniny, povýšili vás v práci, alebo sa len tak chcete stretnúť so svojimi kamarátkami? Rozmýšľate, kam ich pozvete – do baru, na diskotéku? 


A čo tak urobiť to úplne inak? Prežiť s najlepšími kamarátkami skutočný a originálny zážitok, na ktorý zaručene nezabudnete a ešte dlho na neho budete spomínať. 
V luxusnom salóne krásy ProLook v bratislavskom obchodnom centre Aupark vám  SPA terapeutky  pomôžu k tomu, aby bol tento zážitok jedinečný a nezabudnuteľný. Vy si len vyberiete termín, ktorý Vám bude vyhovovať a všetko ostatné, vrátane výberu procedúr, občerstvenia, výzdoby, spomienkových fotografií či videa zariadi profesionálny tím salónu ProLook. 


Urobte si párty v luxusnom salóne krásy – s čokoládou, šampanským, jahodami, a iným občerstvením podľa vášho výberu. Postaráme sa o to, aby ste prežili tento deň v maximálnom pohodlí. Priestor salónu ProLook premeníme na miesto, kde si to so svojimi kamarátkami užijete naplno.  Oblečieme vás do mäkkých županov, obujeme  papučky a budeme vás hýčkať počas celej PARTY.  Popritom, ako budete spomínať na krásne i šialené zážitky, ktoré ste spolu prežili, môžete absolvovať niektorý kozmetický rituál s luxusnou francúzskou kozmetikou THALGO, popíjať relaxačný čaj, šampanské alebo kávičku Nespresso (áno tú, ktorú pije aj ten neskutočný sympaťák George Clooney). Ponechajte starosť o vaše ruky našej profesionálnej manikérke, ktorá zmení vaše nechty na dokonalý luxus – či už klasickým lakom, gél-lakom alebo novými gélovými nechtami s americkou značkou O.P.I. Pomôžeme vám pri výbere tej najvhodnejšej farby pre vaše nechty z pestrej palety lakov, ktorá obsahuje viac než 1100 farieb. V prípade starostlivosti o vaše nohy vás usadíme  do luxusného  masážneho kresl,  pripravíme vám voňavý perličkový kúpeľ a odstránime pocit únavy a ťažoby vašich nôh. Celý rituál môže ukončiť napríklad relaxačná masáž. Vy aj vaše kamarátky sa budete cítiť ako kráľovné.  

Krásne, oddýchnuté a plné zážitkov sa potom môžete vrhnúť do ďalších dní a ešte dlho spomínať na luxusný a najmä INÝ zážitok so svojimi kamarátkami. 

 

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top