beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

Nehovorte, že na to nemáte (čas, chuť, odvahu či peniaze)

Spravte radosť svojej priateľke, kolegyni, mame, sestre, či dobrej susedke a vyhrajte pre ňu s ProLookom deň, o akom len sníva!

Nemusíte určite dlho premýšľať, aby ste si spomenuli na ženu zo svojho okolia (a asi nielen jednu), ktorá si zaslúži pauzu. Aspoň pár hodín, počas ktorých nebude musieť myslieť na to, čo ju trápi, či na to, ako sa postarať o tých, ktorí sú od nej závislí, ale konečne sa niekto bude starať o ňu. 

Každý z nás určite pozná obetavú mamu, ktorá je sama s deťmi, kamarátku bojujúcu s dlhou či ťažkou chorobou, kolegyňu, čo finančne pomáha rodičom na dôchodku a žiaden luxus si nemôže dovoliť. To celkom posledné, na čo tieto ženy myslia, sú ony samé! 
„Na to nemám,“ odpovedia vám na otázku prečo. 
„Nemám čas.“
Alebo „nemám odvahu.“
Alebo „nemám peniaze.“

Pomôžte im zrušiť to negatívne NE - aby na to mali, aby nabrali odvahu a spravili si čas. A ani o peniaze sa starať nemusia. Kompletnú osobnú starostlivosť, obsahujúcu kozmetiku, manikúru, pedikúru, masáže a líčenie v hodnote cca 300 € môžete pre ne získať práve vy.

Do konca augusta napíšte na náš mail prolook@prolook.sk krátky príbeh, prečo by táto cena spravila radosť konkrétnej žene z vášho okolia. 
7. 9. 2015 vyberieme spomedzi nich tri, ktoré si v ProLook užijú celodenné hýčkanie.

Ich príbehy (v prípade, že budú súhlasiť so zverejnením) si budete môcť prečítať priamo na našej stránke www.prolook.sk a na FB stránkach Salon Prolook a Ozajstne.

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top