beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

M-CEUTIC: neinvazívna alternatíva mezoterapie

Nový kozmeceutický rad značky Thalgo sme nedávno spomenuli v rozhovore o novinkách v ProLooku. Fantastické výsledky radikálnej obnovy pleti za pomoci patentu Mésolift Marin® si však zaslúžia, aby sme sa im venovali podrobnejšie.

Obnova funkčnej rovnováhy pokožky, reaktivácia metabolizmu pleťových buniek, podpora mladistvého vzhľadu pleti, redukcia povrchových nerovností, škvŕn a jazvičiek. To je len stručný prehľad účinkov ošetrenia pleti prípravkami M-CEUTIC v našom salóne krásy v Bratislave. Kozmeceutická značka firmy Thalgo je výsledkom inovatívneho vedeckého výskumu, na ktorom sa pod vedením univerzitnej autority podieľali špecialisti na pleť a renomovaní dermatológovia. 

Mésolift Marin® - nová cesta k vnútornej štruktúre pleti

Všetky prípravky M-CEUTIC obsahujú Mésolift Marin®, bioregeneračný extrakt s 34 výživnými zložkami vrátane kyseliny hyalurónovej a nukleozidov proti starnutiu. Extrakt sa nachádza vnútri takzvanej Biosféry, jedinečného transportného systému, ktorý má schopnosť preniknúť do spodných vrstiev pokožky a uvoľňovať účinné látky postupne počas 48 hodín. Efekt mezoterapie sa tak dostaví bez bolestivého zákroku. Profesionálne ošetrenie prípravkami M-CEUTIC je - naopak - veľmi príjemné a využíva výlučne látky na prírodnej báze. 

Znovuzrodenie pleti

Radikálna obnova pleti si vyžaduje 4 až 6 procedúr v salóne krásy v týždňových intervaloch. Ošetrenie zahŕňa enzymatickú exfoliáciu s výborne tolerovaným papaínom, stabilizovaným vitamínom C pre elimináciu pigmentácie a s morskou riasou Laminaria ochroleuca pre reguláciu sčervenania. Procedúra pokračuje aplikáciou ultrakoncentrovaného regeneračného séra, v ktorom je spomínaný Mésolift Marin® obohatený o silný detoxikačný extrakt z Candida saitoana. Okamžitý reštart bioregenerácie zintenzívni pleťová maska, ktorá efektívne pôsobí na závažné nedostatky pleti. Maska obsahuje okrem iného komplex Néo-Skin, ktorý optimalizuje kvalitu pokožky, ďalej bakuchiol s intenzívnym prečisťujúcim účinkom a hexylresorcinol, ktorý eliminuje hnedé škvrny. Úžasné výsledky procedúry umocníte domácim používaním vhodných prípravkov radu M-CEUTIC, ktoré vám v ProLooku poradíme podľa vášho typu pleti. 

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top