beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

Jesenné odtiene OPI odrážajú osobnosť Kerry Washington

Ako by ste farebne vyjadrili klasickú jeseň s energiou žien americkej metropoly, aby ste pritom zvýraznili ich vnútornú silu a krásu zároveň? Svetový líder v oblasti profesionálnej starostlivosti o nechty a dvorný dodávateľ ProLooku to vidí jasne: ako kolekciu OPI Washington D.C. pre sezónu jeseň/zima 2016. 
Limitovaná edícia pätnástich lakov nesie pečať herečky Kerry Washington - nielen kvôli jej priezvisku, silnému vzťahu k hlavnému mestu USA, oslnivému vzhľadu a výnimočnému štýlu. Kerry sa ako prvá celebrita stala kreatívnou ambasádorkou značky OPI a na vzniku novej kolekcie sa aktívne podieľala. Názov jedného z lakov dokonca ukrýva meno jej dvojročnej dcéry Isabelle (Inside the ISABELLEtway). 


Každá emócia má svoju farbu

Všetky slávne mená, ktoré sa kedy spojili so značkou OPI, boli pre spoluzakladateľku a kreatívnu šéfku firmy Suzi Weiss-Fischmann stelesnením istej škály farieb, zhmotnených v konkrétnej kolekcii. Kerry Washington vníma ako ikonu štýlu, ktorá stvárňuje ducha žien hlavného mesta USA a jej odvážny prístup sa prejavuje v každej oblasti jej života. Preto v novej limitovanej edícii nájdete odtiene rezonujúce s jej hlavnou postavou v seriáli Škandál, jej aktivizmom a tiež okázalosťou atmosféry na červenom koberci. 


Začalo sa to s Katy Perry

Spolupráca OPI so svetovými hviezdami filmu, športu či hudobného biznisu nie je ničím nezvyčajným. V roku 2010 ohlásila spoločnosť príchod limitovanej edície, ktorej tvárou sa stala popová hviezda Katy Perry, známa svojou trúfalosťou v nechtovom dizajne propagovanou na Twitteri. V roku 2011 tenistka Serena Williams, ktorá sama seba označila ako nechtovú maniačku, uviedla kolekciu Glam Slam, (jej časti prichádzali na trh v časovom súlade s jednotlivými grandslamovými turnajmi). Odvážny štýl, neónové farby a graffitti bolo zasa vidieť v kolekcii inšpirovanej hiphopovou senzácioiu Nicki Minaj. V roku 2013 sa OPI kvôli vianočnej limitovanej edícii spojilo s Mariah Carrey, ktorá sa so svojím hitom All I Want for Christmas Is You stala jedným zo symbolom Vianoc. Nezabudnuteľnou bola aj spolupráca s Gwen Stefani. Jej úspechy v hudobnom biznise a status módnej ikony symbolizovala kolekcia lakov k elegantnému zimnému oblečeniu aj slávnostnejším outfitom. Špecialitkou kolekcie bol top coat s čiastočkami z 18-karátového zlata. Spojenie známych mien s novými farebnými kolekciami sa firme OPI oplatilo aj v prípade jej značky určenej pre mladšie vekové kategórie. Nicole by OPI doteraz bodovala v partnerstve so Selenou Gomez, Justinom Bieberom či Carrie Underwood.

 

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top