beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

Ruky na jeseň. In sú kratšie nechty

Nemáte jasno v tom, čo so svojimi nechtami počas jesene? Neviete, čo je in v nechtovom dizajne? Prezradíme vám, aký tvar a farby nechtov práve letia.

Tento rok sú v kurze klasické jesenné farby. Veľakrát sa objavuje tmavozelená a vojenská zelená, tiež tmavohnedá, bordová, fialová, ale aj tmavomodrá farba. „Potom sú to laky, ktoré v sebe obsahujú glitrové zložky, metalické laky. Nové kolekcie lakov vyšli skutočne s tmavými odtieňmi,“ prezradila nám majiteľka jedného z bratislavských nech tových salónov Mária Bernáthová. Tmavé laky sa nosia na nechtoch s prirodzeným mandľovým tvarom. Nepatria na nechty, ktoré boli upravované do takzvaného lopatového ani hranatého tvaru.

 

Lepšie kratšie ako dlhé

Dĺžka nechta by nemala presahovať jednu polovicu dĺžky prirodzenej lôžkovej časti. „Prirodzené krátke nechty nemajú presahovať tri milimetre od voľného okraja,“ tvrdí Bernáthová. Keď má dáma dlhé nechty, neznamená to, že to nie je in, ale nosia sa menej. Na to potrebuje mať žena odvahu.


Obrázky sú out

Zabudnite na umenie na nech - toch. V jednoduchosti je totiž krása. „Upúšťa sa od nail artu. Samozrejme, pokiaľ si to žena želá, je to v poriadku. Ale neviem si dosť dobre predstaviť, aby chodili s nejakými výraznými obrázkami,“ myslí si odborníčka.

 

zdroj: pluska.sk

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top