beauty intelligence institute

+421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

 

THALGO - KOZMETIKA SO SILOU OCEÁNOV


Príbeh spoločnosti Thalgo sa začal písať v roku 1964 založením prvého laboratória farmaceutickým doktorom Andrém Boucletom. 

"Ako milovník mora a stúpenec prírodnej medicíny, som veľmi rýchlo pochopil potenciál morskej kozmetiky"
- André Bouclet -

O dva roky neskôr si nechalo Thalgo patentovať prelomový postup drvenia morských rias a odvtedy sa značka preslávila po celom svete. V súčasnosti má v 90-tich krajinách sveta viac ako 15 000 partnerov v podobe luxusných SPA, hotelov, kozmetických salónov, kúpeľov a thalassotherapy centier. Jej výskumné oddelenie má na konte objavenie viac ako 50 aktívnych morských princípov, ktoré sa podarilo extrahovať a koncentrovať do zložiek obsiahnutých v produktoch Thalgo.  


PREČÍTAJTE SI O ÚČINNÝCH OŠETRENIACH THALGO

 

Thalgo

Na druhú stranu v nich nenájdete parabény, geneticky modifikované suroviny, minerálne oleje ani zložky živočíšneho pôvodu. Okrem toho sa Thalgo zaviazalo netestovať svoje produkty na zvieratách, a dbať na ekológiu svojej prevádzky a trvalo udržateľný rozvoj.

V Prolook Beauty Intelligence Institute ponúkame tri exkluzívne ošetrenia Thalgo, ktoré ponúkame ako jediní na Slovensku, vyberte si z ponuky nižšie. Pre kompletnú ponuku produktov kliknite sem.

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top