beauty intelligence institute

Aupark Bratislava | +421 915 720 518 | prolook@prolook.sk

Narodeninová párty

Narodeniny, za ktoré vás budú oslavovať

Luxusné priestory ProLook Beauty Intelligence Institute rezervované len pre vás a vašich hostí. Omamné rozmaznávanie kozmetických rituálov ochutené vyberanými delikatesami a lahodnými nápojmi. Do detailov premyslená organizácia a decentný prístup profesionálnych SPA terapeutiek. 

Oslávte svoje výročie a omladnite

Vaša narodeninová oslava v ProLooku bude neopakovateľná. Vy si vyberiete termín a procedúry, ktorými ulahodíte sebe a svojim hosťom a všetko ostatné môžete nechať na nás - vrátane výzdoby, občerstvenia, spomienkových fotografií či bezstarostného parkovania. SPA terapeutky, kozmetičky a nechtové dizajnérky sú po celý čas pripravené vytvoriť z narodeninovej párty oslavu vašej krásy. 

V pozoruhodnom prostredí

ProLook Beauty Intelligence Institute sa síce nachádza v rušnom bratislavskom Auparku, ale hneď za pomyselným prahom salóna objavíte iný svet. Jeho interiér bol dokonca nominovaný na prestížne ocenenie Slovenskej komory architektov CE ZA  AR 2015. Dojem luxusnej a útulnej obývačky umocňuje príjemná atmosféra, čerstvé kvety, dokonalý poriadok a, samozrejme, narodeninová výzdoba pripravená len pri príležitosti vašej oslavy. ProLook v jej čase patrí výlučne vám a vašim hosťom a otváracie hodiny nákupného centra Aupark vás nijako nelimitujú

V mäkkučkom župane

Okrem termínu oslavy môžete všetko pustiť z hlavy. My zabezpečíme dokonca aj oblečenie. Pre vás a hostí pripravíme voňavé župany a papučky, aby ste sa mohli maximálne uvoľniť a oddať sa pôžitku z nevtieravej starostlivosti.  Kombinácia SPA atmosféry, neodolateľných pochúťok, vyberaných nápojov, relaxačných masáží, kozmetických rituálov a príjemných rozhovorov s vašimi blízkymi vás nielen očarí, ale zanechá vo vás nekonečne príjemný pocit, ktorý vás bude dlho nabíjať energiou.

S luxusnou prírodnou kozmetikou

Bežné narodeninové oslavy zvyknú nechať na tvárach svojich účastníkov výrazné znaky prehýrenej noci. Párty v ProLooku sa na vašom vzhľade podpíše ešte výraznejšie, no úplne inak. Popri darčekoch od svojich hostí si totiž od nás odniesiete žiarivú, perfektne ošetrenú a radikálne hydratovanú pleť. Pracujeme s francúzskou kozmetikou Thalgo, ktorá je unikátna aktívnym obsahom morských rias s obrovskou koncentráciou vitamínov, stopových prvkov, proteínov a aminokyselín, ktoré sa vďaka patentovaným postupom výroby dostávajú hlboko do pokožky. Oslava narodenín sa tak u nás stáva zároveň znovuzrodením pleti, ktorému s radosťou prednesiete slávnostný prípitok.

S najlepšími lakmi tisícich odtieňov

Bezchybná manikúra je podstatou krásnych rúk a na tom si ProLook zakladá ako jeden z mála salónov krásy na Slovensku. Vyhľadávané profesionálky urobia z vašich nechtov príťažlivý objekt pre každého fotografa. Beauty Intelligence Institute sa pýši najväčším výberom farebných odtieňov lakov americkej značky OPI, ktorá je svetovým lídrom v oblasti nechtovej kozmetiky. Pri výbere farby vám určite poradíme, pretože hľadanie tej jedinej z vyše tisícky, ktoré máme k dispozícii, by mohlo zabrať veľkú časť programu oslavy.

S nohami ako pierko

Po párty u nás rozhodne nebudete mať problém so štartom do nasledujúceho dňa. S pohárom šampanského a v spoločnosti najlepších priateľov vás totiž usadíme do  luxusného masážneho kresla a vaše unavené nohy ponoríme do voňavého perličkového kúpeľa. A kým si vypočujete šťavnaté historky z iných narodeninových večierkov, vaše nohy budú jemnučké, zbavené akejkoľvej ťažoby a pripravené aj na tanečný maratón.

S neodolateľným občerstvením

Zoznam lahôdok, ktorými ponúknete svojich hostí, si môžete vytvoriť sami, alebo sa môžete nechať prekvapiť. Sme pripravení na obe alternatívy. Ak sa rozhodnete nechať catering úplne na nás, nadchneme vás nielen chuťovo a vizuálne, ale budeme myslieť aj na výživu vašej pleti. Sofistikované výživové doplnky s revolučnými účinkami nechávame počas párty uložené mimo dosahu. Poznáme totiž všetky maškrty, ktoré pokožke prospievajú zvnútra a dobrá správa je, že medzi ne patria aj jahody a čokoláda:)

S VIP parkovaním

Záleží nám na tom, aby luxusný zážitok z narodeninovej párty rezonoval vo vás ešte dlho po jej skončení. Povznášajúci pocit, s ktorým od nás budete odchádzať, vám budú pripomínať fotografie či videozáznam, ktoré pre vás vytvoríme na základe vášho individuálneho želania. Samozrejmosťou sú parkovacie miesta, ktoré spolu so svojimi hosťami máte v Auparku k dispozícii až päť hodín. Myslíme totiž na každý detail, aby ste na svoju párty v ProLooku spomínali dlho a v superlatívoch. 

 

KONTAKTUJTE NÁS:
0915 720 518

sledujte nás na sociálnych sieťach

najčítanejší článok

sme víťazmi

w1

sme finalistami

w2
UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top